KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5395839
nr 539 5839
Pastell
Signerad Grünewald (Isaak), 48x32 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
6.100 kr
måndag 1 september 2008
5.000 kr
5.200 kr
5.500 kr
6.100 kr